Yleiskatsaus
määrittely
H320QW01 V0

H320QW01 V0 Perustiedot
| paneeli Malli | H320QW01 V0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| H320QW01 V0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | H320QW01 V.0 |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
H320QW01 V0 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 145 PPI |
| Kuvasuhde | 3:5 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.058×0.174 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.174×0.174 mm (H×V) |
| Paino | TBD |
| Pinta | Without Polarizer |
| Aktiivinen alue | 41.76×69.6 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 44.9×76.74 mm (H×V) |
| Outline Depth | 0.6±0.1 mm |
| Maisema tai muotokuva | Portrait type |
| Kosketusnäyttö | Without |
H320QW01 V0 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K () |
| Vasteaika | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 40/40/50/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 12 o'clock |
| transmissiviteetti | 11.7% (Typ.)(without Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
H320QW01 V0 Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Built-in ILI9327 |
|---|
H320QW01 V0 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
H320QW01 V0 signaali liitäntä
| Tulojännite paneeliin | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
|---|
